Hrubý Jeseník č.p. 123

informace

informace pro rodiče

17.6.2017
Proč netrávím sobotní dopoledne doma? Protože jsem ředitel malotřídní školy. Co se nepovedlo generacím školáků, na to stačil těm současným jeden školní rok. Přesně jeden rok vydržela futra dveří na nových ...

20.6.2017
V pátek 23.6. podnikneme již zmiňovaný půldenní výlet s prohlídkou zámku Loučeň a labyrintária. Svačinu a oběd bereme, děti si s sebou vezmou batůžek s pitím a pláštěnku. Vybavte je i sportovním oblečením, vhodnou obuví a kšiltovkou.
Žádáme ...

školní družina

27.4.2016
Uvolňování žáků ze školní družiny se řídí řádem školní družiny:

1. Dítě odchází domů v dobu uvedenou na zápisním lístku. Odchází samo, či v doprovodu rodičů.
2. Pokud dítě odchází ...

DŮLEŽITÉ INFORMACE
Vážení rodiče,
v případě dotazů na omezení provozu mateřské školy v době letních školních prázdnin kontaktujte prosím moji osobu.
Děkuji Jaroslav Oberhel - ředitel školy

Po zápisu do prvního ročníku pro školní rok 2017/2018 bylo vydáno 15 rozhodnutí o přijetí.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY proběhne 3. května 2017 od 10,00 do 15,30 v budově MŠ. Prosíme rodiče, aby s sebou přinesli rodný list dítěte. Přihlášky jsou k vyzvednutí v mateřské škole, v den zápisu je nutné přinést kompletně vyplněné.

Nová houpačka
Od firmy TPCA jsme získali finanční dar za umístění reklamy. Za tento dar jsme pořídili novou venkovní houpačku. Děkujeme

Jídelní lístek, obsah alergenů v potravě, cena, způsob úhrady a další informace na stránce Školní jídelna.

Veškeré dokumenty, výukové programy a žákovské práce najdete v archivu

Odkazy na webové stránky, které doporučujeme navštívit.