Hrubý Jeseník č.p. 123
MŠ: 325 588 775

úvodní slovo

certifikát
Nový školní rok 2016-2017 začal. Ve škole jsme přivítali 46 žáků.

Školní rok 2016-2017: do první třídy nastoupilo pět prvňáčků a deset žáků druhého ročníku. Ve druhé třídě je sedmnáct žáků třetího ročníku. Ve třetí třídě s ročníkem čtvrtým a pátým je 15 žáků, osm čtvrťáků a šest páťáků. Celkem tak školu navštěvuje 46 dětí, což je o jedenáct méně než v loňském roce. Pro příští rok ale počítáme s nárůstem na 58 žáků. Všem přejeme mnoho úspěchů a motivace při plnění dalších školních povinností.
Do školní družiny se přihlásilo 30 dětí hlavně z prvního, druhého a třetího ročníku.
V mateřské školce je v současné době přihlášeno 25 dětí, čímž je školka naplněna na svou kapacitu.
Chtěli bychom Vám všem poděkovat za přízeň a důvěru, kterou do nás vkládáte.
Doufám, že nabídka našich stránek je dostačující, a pokud budete toužit po více informacích nebo máte nápady na zlepšení stránek, napište nám:
Stále se snažíme o zlepšení a každý podnět vítáme.

Děkuji.

Mgr.Jaroslav Oberhel - ředitel školy