Hrubý Jeseník č.p. 123
MŠ: 325 588 775

úvodní slovo

certifikát
Nový školní rok 2018-2019 začal. Ve škole jsme přivítali 50 žáků.

Školní rok 2018-2019: do první třídy nastoupilo šestnáct druháků a čtyři žáci třetího ročníku. Ve druhé třídě je osm prvňáčků a devět žáků čtvrtého ročníku. Ve třetí třídě s ročníkem pátým je 13 žáků. Celkem tak školu navštěvuje 51 dětí (jeden žák plní povinnou školní docházku mimo území ČR), což je stejný počet jako loňském roce. Všem přejeme mnoho úspěchů a motivace při plnění dalších školních povinností.

Do školní družiny se přihlásilo 30 dětí hlavně z prvního, druhého a třetího ročníku.
V mateřské školce je v současné době přihlášeno 25 dětí, čímž je školka naplněna na svou kapacitu.

Chtěli bychom Vám všem poděkovat za přízeň a důvěru, kterou do nás vkládáte.
Doufám, že nabídka našich stránek je dostačující, a pokud budete toužit po více informacích nebo máte nápady na zlepšení stránek, napište nám:
Stále se snažíme o zlepšení a každý podnět vítáme.

Děkuji.

Mgr.Jaroslav Oberhel - ředitel školy